Witamy na naszej stronie

EKSPERT-SITR Sp. z o.o. to firma konsultingowa powstała 1 marca 1992 roku w wyniku przekształcenia Okręgowego Ośrodka Rzeczoznawstwa i Doradztwa Rolniczego SITR, który funkcjonował już od 1956 roku.

Więcej

Ochrona środowiska

Opracowujemy m.in. raporty o oddziaływaniu przedsięwzięć na środowisko ze szczególnym uwzględnieniem projektów dotyczących odnawialnych źródeł energii.

Więcej

Projekty technologiczno-budowlane

Opracowujemy projekty technologiczno-budowlane z zakresu OZE dopasowane do warunków i wymagań inwestora oraz posiadanych przez niego zasobów.

Więcej

Projekty z OZE

Realizujemy projekty współfinsowane z Europejskiego Fuduszu Społecznego.

Więcej

Wycena nieruchomości

Profesjonalnie wyceniamy grunty rolne, nieruchomości zabudowane i niezabudowane. Określamy wartość prawa własności nieruchomości.

Więcej

Współpraca

Współpracujemy z placówkami naukowo-badawczymi, ośrodkami doradztwa rolniczego, ekspertami i rzeczoznawcami z różnych dziedzin.

Więcej

Audyty energetyczne

Sporządzamy:

  • audyty energetyczne przedsiębiorstw zgodnie z Ustawą z dnia 20 maja 2016 r. o efektywności energetycznej.

W roku 2017 wykonaliśmy audyty:

  • Audyt energetyczny przedsiębiorstwa SE BORDNETZE Polska Spółka z o.o w Gorzowie Wlkp. zgodny z Ustawą o efektywności energetycznej z dnia 20 maja 2016 r.
  • Audyt energetyczny przedsiębiorstwa Agromet Pilmet Spółka z o.o w Brzegu zgodny z Ustawą o efektywności energetycznej z dnia 20 maja 2016 r.
  • Audyt energetyczny przedsiębiorstwa UNIA Spółka z o.o w Grudziądzu zgodny z Ustawą o efektywności energetycznej z dnia 20 maja 2016 r.
  • Audyt energetyczny przedsiębiorstwa Polplast Polska Spółka z o.o w Myślenicach zgodny z Ustawą o efektywności energetycznej z dnia 20 maja 2016 r.

W roku 2016 wykonaliśmy m.in. usługi dla Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach Sp. z o.o.:

  • Audyt lokalnej sieci ciepłowniczej.
  • Audyt energetyczny szacowania ograniczenia strat energii elektrycznej transformatorów energetycznych.
  • Audyt energetyczny budynku hotelowego.
Panel
Wykonanie: EKSPERT-SITR Spółka z o.o. 2010-2024